Warning: include_once(/wp-content/plugins/wp-super-cache/wp-cache-phase1.php): failed to open stream: No such file or directory in /autoinstalator/wordpress7/wp-content/advanced-cache.php on line 20

Warning: include_once(): Failed opening '/wp-content/plugins/wp-super-cache/wp-cache-phase1.php' for inclusion (include_path='.:/:/usr/local/php56/lib/pear') in /autoinstalator/wordpress7/wp-content/advanced-cache.php on line 20
Integra Invest Inwestycje – Integra Group
 

Integra Invest Inwestycje

Portfolio

INTEGRA INVEST - NASZE INWESTYCJE

Strategią spółki Integra Invest jest podnoszenie wartości aktywów w portfelu starannie wyselekcjonowanych przedsiębiorstw. 
W naszych inwestycjach wybieramy wyłącznie firmy znajdujące się na etapach rozwoju lub ekspansji (firmy po etapie start-up). 
Koncentrujemy się głównie na podmiotach notowanych na parkiecie NewConnect i jednocześnie posiadających duży potencjał wejścia na parkiet główny Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie.

W pierwszej kolejności analizie poddawane są spółki o dużym potencjale wzrostu korzystające z dotacji unijnych.

GWARANCJA I ZAUFANIE

Instytucją o najwyższym rygorze kontroli inwestycji, która nadaje rating dla bezpiecznie działającej firmy jest bank współfinansujący projekt.
Bank poprzez swoje służby prawno finansowe (tworząc audyt) gwarantuje najwyższy poziom zaufania dla inicjatora.
Dla inwestora prywatnego oznacza to gwarancję i zaufanie do inwestycji realizowanej przez inicjatora jakim jest Integra.

INWESTYCJE

BEZPIECZEŃSTWO I PEWNOŚĆ

Inwestor prywatny lub instytucjonalny oczekuje zrozumienia oferty inwestycyjnej realizowanej przez inicjatora projektu.

Najlepiej może to ocenić poprzez produkty, które te projekty oferują.

WYBRANE PRODUKTY OFEROWANE PRZEZ FIRMY Z NASZEGO PORTFOLIO

Lokata Inwestycyjna z Gwarancją Kapitału

Lokata Inwestycyjna z Gwarancją Kapitału.

Dom Bez Opłat

Fabryka domów – Dom bez opłat, prefabrykowany, zeroenergetyczny i pasywny dom dla młodych rodzin i seniora, obiekty niskoenergetycze dla własnego użytku lub wynajmu.

Domy_labo_system

Termomodernizacja obiektów

Termomodernizacja istniejących obiektów, pompy ciepła, rekuperacja, fotowoltaika,

Dom Bez Opłat

Odnawialne Źródła Energii

OZE – Odnawialne źródła energii, fotowoltaika dla każdego obiektu (prąd za darmo), taryfy gwarantowane i prosument.

Columbus Energy

Doradztwo finansowe i prawne

Doradztwo finansowe i prawne (prawo sukcesji oraz pomoc w uzyskiwaniu dotacji unijnych).

Doradztwo-Inwestycyjne

Trivita i Trivium

Trivita.pl i Trivium.pl stworzyły pierwszy nowoczesny niskoenergetyczny ośrodek opiekuńczo-rehabilitacyjny w tej części Europy.

Trivita-Zakład-Opiekuńczo-Rehabilitacyjny

Zapraszamy do współpracy

w budowaniu relacji

z naszymi partnerami.

PORTFOLIO INWESTYCYJNE

Firma

LABO SYSTEM

LABO SYSTEM to zakłady produkujące ekonomiczne konstrukcje budynków, które pozwalają na realizację wielu zadań inwestycyjnych prowadzonych przez gminy, firmy czy też prywatnych inwestorów. To rozwój budownictwa energooszczędnego i pasywnego oraz bogata baza projektów wykorzystujących technologie z zastosowaniem odnawialnych źródeł energii.

Zaprojektowany przez nas produkty SYSTEMPANEL (niskie koszta budowy + szybsza realizacja) jest idealnym uzupełnieniem oferty mniejszych konstrukcji budynków i niewątpliwie wielkim atutem naszej firmy.

Domy_labo_system

Firma

INVEST DOM

Invest Dom to prężnie działająca firma na rynku europejskim. Realizuje szereg inwestycji nieruchomościowych zarówno na obszarze Polski jak i Unii Europejskiej. Invest Dom jest liderem budownictwa energooszczędnego i pasywnego. W ofercie firmy znajduje się: budownictwo prefabrykowane o przeznaczeniu mieszkalnym oraz komercyjnym obejmujące montaż oraz wykończenia wnętrz oraz ekologiczne produkty wykonane w najnowszych energooszczędnych i pasywnych technologiach (MgO Green).

Firma

LS TECH HOMES

LS Tech-Homes S.A. to spółka z doświadczeniem w branży budowlanej, deweloperskiej, finansowej i doradczej w Polsce, USA, Niemczech i krajach Dalekiego Wschodu, która wdrożyła na rynek europejski system lekkich paneli konstrukcyjnych do zastosowań w budownictwie mieszkalnym i komercyjnym. Firma zamierza stworzyć 3 obiekty do produkcji elementów systemu w Polsce. Drugi jest obecnie na etapie wdrożeniowym.

LS Tech-Homes opracowała program naukowo – badawczy związany z dostosowaniem technologii do warunków polskich i europejskich i uzyskania wszelkich stosownych certyfikatów i aprobat technicznych. Realizowany jest on we współpracy z polskimi placówkami naukowo-badawczymi. Ogólna wartość inwestycji na pierwsze 2 lata działalności sięga blisko 40 milionów złotych.

Firma

Drew Inwest

DREW-INWEST proponuje kompleksową obsługę inwestycji w zakresie wznoszenia obiektów w systemach segmentowych lub panelowych. Zapewnia także dostarczenie oraz montaż poszczególnych elementów budynku takich jak: ścian, stropów dachów lub gotowych poddaszy użytkowych. W przypadku realizacji kompletnych obiektów nasi projektanci dobiorą stosownie do potrzeb inwestycji projekt architektoniczno-budowlany budynku lub zaprojektują go od podstaw według wytycznych zamawiającego.

Produkcja odbywa się w zakładach produkcyjnych grupy DREW-INWEST w Milówce oraz w Bielsku-Białej za pomocą maszyn sterowanych numerycznie, przechodząc przez szczegółowy proces kontroli, dzięki czemu otrzymujemy jakość, jakiej nie da się uzyskać innymi, alternatywnymi metodami.

Firma

Columbus Energy

Columbus Energy jest liderem energooszczędności, który pomaga klientom płacić mniejsze rachunki za energię elektryczną.

Columbus Energy to:
– wyłącznie najwyższej jakości rozwiązania renomowanych światowych firm, dzięki czemu klient zyskuje gwarancję bezproblemowego i bezpiecznego użytkowania instalacji na 25 lat.
– spółka akcyjna z gwarancjami bankowymi,
– instalatorzy szkoleni wewnętrznie według niemieckich standardów
– polskie i niemieckie komponenty z gwarancjami 25 lat

To ponad 1000 zakontraktowanych klientów.

Firma

ABS Investment

Misją ABS Investment S.A. jest realizowanie inwestycji i usług doradczych zapewniających wzrost wartości firmy i satysfakcjonujący poziom zwrotu z zainwestowanego kapitału inwestorów.

Strategicznym celem ABS jest osiągnięcie na rynku regionalnym wysokiej i stabilnej pozycji solidnego doradcy finansowego, specjalizującego się w inwestycjach i transakcjach na rynku kapitałowym. ABS wspiera firmy w obszarach, takich jak: finanse, zarządzanie, sprzedaż, doradztwo gospodarcze. ABS jest funduszem „szybkiego zasilania”, w szczególności inwestując w firmy, zamierzają zadebiutować na GPW i NC.

Firma

Beskidzkie Biuro Consultingowe

Beskidzkie Biuro Consultingowe oferuje szeroki zakres usług związanych ze sporządzaniem opracowań ekonomicznych, finansowych i majątkowych. Dzięki współpracy z BBC, wielu przedsiębiorców skorzystało z pożyczki lub kredytu przy zakładaniu własnego biznesu finansując bieżącą działalność operacyjną lub inwestycje i z powodzeniem rozwija swój biznes.

W miarę rozwoju gospodarki rynkowej nastąpił wzrost znaczenia polskich firm na arenie światowej i znaki towarowe, którymi się posługują nabierają istotnego znaczenia w wartości przedsiębiorstwa. BBC wyspecjalizowało się w wycenach znaków towarowych sporządzanych dla celów wniesienia aportu, określenia wysokości opłat licencyjnych, transakcji sprzedaży, optymalizacji podatkowych i innych.

Abs Investment

BEZPIECZEŃSTWO I PEWNOŚĆ

Inwestycje Kapitałowe są jedną z bezpieczniejszych form inwestowania pieniędzy. Jedynie lokaty bankowe i obligacje skarbowe uznawane są za bezpieczniejsze, ale również generują mniej zysku;

ss

Selekcja

Nasza filozofia

Postanowiliśmy stworzyć dla Państwa atrakcyjny portfel składający się z inwestycji w spółki nowych innowacyjnych technologii w branży budowlanej,  odnawialnych źródeł energii, doradczych, które korzystają z dotacji Unii Europejskiej lub też pozyskują je dla swoich klientów.

. Rozwiązanie pozwala w pełni korzystać z zalet jakie niesie w sobie szeroki rynek inwestycji, do tej pory niedostępnych dla indywidualnego inwestora.

Warto związać się z doświadczonym partnerem, który skutecznie będzie pomnażał Państwa pieniądze na rynku innowacyjnych technologii.

więcej

Zapraszamy

Zapraszamy do kontaktu

„…żebyś Ty mógł odpoczywać, Twoje pieniądze muszą ciężko pracować.”