Warning: include_once(/wp-content/plugins/wp-super-cache/wp-cache-phase1.php): failed to open stream: No such file or directory in /autoinstalator/wordpress7/wp-content/advanced-cache.php on line 20

Warning: include_once(): Failed opening '/wp-content/plugins/wp-super-cache/wp-cache-phase1.php' for inclusion (include_path='.:/:/usr/local/php56/lib/pear') in /autoinstalator/wordpress7/wp-content/advanced-cache.php on line 20
Integra Property Inwestycje – Integra Group
 

Integra Property Inwestycje

Portfolio

INTEGRA PROPERTY - NASZE INWESTYCJE

Cel inwestycyjnym spółki Integra Property jest zakup bądź realizacja projektów komercyjno – biurowych oraz mieszkaniowych we wskazanych przez inwestora lokalizacjach. Powierzchnia użytkowa planowanych inwestycji nie przekracza 5000 m², dzięki czemu zagwarantowane jest efektywne administrowanie nieruchomością. 
Projekty realizowane przez spółkę przeznaczone są pod długoterminowy wynajem lub sprzedaż developerską.

GWARANCJA I ZAUFANIE

Instytucją o najwyższym rygorze kontroli inwestycji, która nadaje rating dla bezpiecznie działającej firmy jest bank współfinansujący projekt.
Bank poprzez swoje służby prawno finansowe (tworząc audyt) gwarantuje najwyższy poziom zaufania dla inicjatora.
Dla inwestora prywatnego oznacza to gwarancję i zaufanie do inwestycji realizowanej przez inicjatora jakim jest Integra.

INWESTYCJE

BEZPIECZEŃSTWO I PEWNOŚĆ

Inwestor prywatny lub instytucjonalny oczekuje zrozumienia oferty inwestycyjnej realizowanej przez inicjatora projektu.

Najlepiej może to ocenić poprzez produkty, które te projekty oferują.

NASZE WYBRANE PRODUKTY

LOKATA INWESTYCYJNA Z GWARANCJĄ KAPITAŁU

Lokata Inwestycyjna z Gwarancją Kapitału.

Mieszkania niskoenergetyczne do sprzedania lub najmu

Mieszkania niskoenergetyczne do sprzedania lub najmu.

Lokale Użytkowe

Lokale użytkowe o najwyższym standardzie Eco Budownictwa.

Trivita i Trivium

Trivita.pl i Trivium.pl stworzyły pierwszy nowoczesny niskoenergetyczny ośrodek opiekuńczo-rehabilitacyjny w tej części Europy.

Trivita-Zakład-Opiekuńczo-Rehabilitacyjny

Zapraszamy do współpracy

w zakresie skorzystania z

naszego portfolio ofert.

PORTFOLIO INWESTYCYJNE

Firma

INVEST DOM

Invest Dom to prężnie działająca firma na rynku europejskim. Realizuje szereg inwestycji nieruchomościowych zarówno na obszarze Polski jak i Unii Europejskiej. Invest Dom jest liderem budownictwa energooszczędnego i pasywnego. W ofercie firmy znajduje się: budownictwo prefabrykowane o przeznaczeniu mieszkalnym oraz komercyjnym obejmujące montaż oraz wykończenia wnętrz oraz ekologiczne produkty wykonane w najnowszych energooszczędnych i pasywnych technologiach (MgO Green).

BEZPIECZEŃSTWO I PEWNOŚĆ

Inwestycje Kapitałowe są jedną z bezpieczniejszych form inwestowania pieniędzy. Jedynie lokaty bankowe i obligacje skarbowe uznawane są za bezpieczniejsze, ale również generują mniej zysku;

ss

Selekcja

Nasza filozofia

Postanowiliśmy stworzyć dla Państwa atrakcyjny portfel składający się z kilku rodzajów nieruchomości komercyjnych m.in.: dyskontów spożywczych, ośrodka pielęgnacyjno – opiekuńczego oraz nieruchomości usługowo-biurowych.

Rozwiązanie pozwala w pełni korzystać z zalet jakie niesie w sobie szeroki rynek, dla indywidualnego inwestora do tej pory niedostępnych.

Warto związać się z doświadczonym partnerem, który skutecznie będzie pomnażał Państwa pieniądze na rynku nieruchomości.

Zapraszamy

Zapraszamy do kontaktu

„…żebyś Ty mógł odpoczywać, Twoje pieniądze muszą ciężko pracować.”