Warning: include_once(/wp-content/plugins/wp-super-cache/wp-cache-phase1.php): failed to open stream: No such file or directory in /autoinstalator/wordpress7/wp-content/advanced-cache.php on line 20

Warning: include_once(): Failed opening '/wp-content/plugins/wp-super-cache/wp-cache-phase1.php' for inclusion (include_path='.:/:/usr/local/php56/lib/pear') in /autoinstalator/wordpress7/wp-content/advanced-cache.php on line 20
Założenia Oferty Inwestycyjnej – Integra Group
 

Założenia Oferty Inwestycyjnej

Inwestycje

Założenia Oferty Inwestycyjnej

Prywatny projekt inwestycyjny (celowy i zamknięty) jest inwestycją zabezpieczaną na nieruchomościach, a udziałowcy są akcjonariuszami w spółce komandytowo-akcyjnej.

Integra-Invest-Analiza

Sposób inwestowania oparty o nowoczesne technologie zarządzania własnym kapitałem zyskał sobie status najbardziej transparentnego i bezpiecznego lokowania kapitału w alternatywne o wiele bardziej zyskowne projekty finansowe aniżeli w publiczne instrumenty finansowe (lokaty bankowe, obligacje czy publiczne fundusze inwestycyjne).

Praktycznie występuje tu zastąpienie piramidalnego, bardzo kosztownego (ze względu na wysokie wynagrodzenia) systemu managerskiego zarządzających w instytucjach finansowych (zwykle nie ponoszących żadnej odpowiedzialności za projekt inwestycyjny) NA TANI I BARDZO PRZEJRZYSTY system kontroli zarządu jednostopniowego (jeden z udziałowców – komplementariusz – biorący pełną odpowiedzialność za projekt) kontrolowany przez pozostałych udziałowców akcjonariuszy (nie biorących udziału w ryzyku i odpowiedzialności projektu a tylko jego sukcesie)!

Integra Property to rodzaj klubu inwestycyjnego w gronie przyjaciół i osób wprowadzonych wyłącznie przez członków – udziałowców w projekcie.

 

Inwestor jest współwłaścicielem, udziałowcem, akcjonariuszem ze wszystkimi prawami spółki osobowej, bez brania udziału w zobowiązaniach za spółkę (z ograniczoną odpowiedzialnością do wkładu).

 

Na przykładzie INTEGRA-PROPERTY S.K.A.

Strategią projektu inwestycyjnego zamkniętego INTEGRA-PROPERTY S.K.A. jest inwestowanie we własne spółki celowe (dywersyfikując ryzyko i gwarantując w ten sposób większe bezpieczeństwo inwestycyjne) realizujące projekty nieruchomościowe oraz w spółki produkujące nowe technologie budowlane.

Celem jest wysoki zysk – 3 marże w branży nieruchomościowej i budowlanej muszą dla naszych inwestorów oznaczać 3 x zysk!

Najważniejszym priorytetem dla zainwestowanego kapitału jest jego minimum dwucyfrowy zysk w skali roku oraz optymalizacja parametrów bezpieczeństwa a także podatków.

 

3 MARŻE – 3 x ZYSK

 

ZAKUP ZIEMI – DOBÓR LOKALIZACJI JEST NAJWAŻNIEJSZYM ELEMENTEM WYCENY WARTOŚCI NIERUCHOMOŚCI

– Adaptacja i zezwolenie na budowę – koncepcja architektoniczno-projektowa zaakceptowana przez przyszłego użytkownika (daje pełne bezpieczeństwo dla zainwestowanego kapitału).
– Realizacja projektu budowlanego – komercjalizacja obiektu.
– Pełne bezpieczeństwo dla uczestników projektu zabezpieczone aktami notarialnymi oraz optymalizacja podatkowa w okresie wypłaty dywidendy – system rentierski (jeden podatek).
– Pełna płynność inwestycji – dostępność dla kapitału.
– Wykup udziałów przez Spółkę w celu ich umorzenia.
– Sprzedaż udziałów innemu wspólnikowi (wspólnikom).
– Sprzedaż udziałów inwestorowi zewnętrznemu.

Integra-Pieniadze

SKĄD BIORĄ SIĘ PIENIĄDZE?

Pieniądze biorą się z wytworzonej wartości, za którą są w stanie zapłacić ludzie. Wartość, która jest tworzona z misją i pasją dla ludzi, należy do dóbr osiągalnych przez każdego.

TWOJE PIENIĄDZE CIĘŻKO PRACUJĄ NA CIEBIE,

ALBO TY MUSISZ CIĘŻKO PRACOWAĆ NA PIENIĄDZE.